X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Accept all cookies Personalize

Záruka

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti s Vami av súlade s platným právnym poriadkom Slovenskej republiky. Kupujúci je povinný tovar po jeho prevzatí prezrieť tak, aby zistil príp. chyby. Prípadné vady je kupujúci povinný bezodkladne hlásiť našej firme.

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná lehota 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné vady. Pre spotrebný materiál je možné uplatniť reklamáciu vady najlepšie v prípade, že rozsah spotreby náplne tonera alebo atramentové náplne neprevýši do 15%. V ostatných prípadoch nie je samozrejme reklamácia vylúčená, bude sa však pri nej vychádzať z toho (pokiaľ sa nepreukáže opak), že kupujúci spotrebný materiál používal aj napriek tomu, že vykazoval vadu a ako taký ho mal bez zbytočného odkladu reklamovať ihneď po tom, keď sa chyba prejavila. Iné vady spotrebného materiálu (nemajúca vplyv na kvalitu tlače) je možné uplatniť kedykoľvek bez ohľadu na spotrebovanú náplň. Právo spotrebiteľa uplatniť reklamáciu nie je nijako dotknuté.

Záruka sa nevzťahuje na:
a) chyby vzniknuté bežným používaním
b) nesprávnym použitím výrobku

Postup pri reklamácii:

1) informujte nás o reklamácii telefonicky, e-mailom, či písomne
2) tovar zašlite ako doporučený balík (nie na dobierku!) na adresu našej firmy - prevádzkarne:

Lukáš Paufošima - TonerKšeft.sk
Dvorek 420
683 52 Šaratice
Česká republika

3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) reklamované zboží zabalte do původního obalu nebo bezpečně, aby při přepravě nebylo poničeno.
5) osobně v naši kanceláři (po předchozí telefonické dohodě)
Vašu reklamáciu vybavíme čo najrýchlejšie, najneskôr do 30 dní od jej vzniku.

Opakované dodanie tovaru - objednávky / reklamácie

Pokiaľ je z dôvodov na strane kupujúceho nutné tovar dodať opakovane (kupujúci neprevezme zásielku s tovarom), má kupujúci možnosť si tovar vyzdvihnúť osobne po predchádzajúcom dohovore v kancelárii eshopu www.TonerKšeft.cz v Brne. V prípade zaslania je kupujúci povinný pred nasledujúcim odoslaním uhradiť náklady spojené s opakovaným dodaním tovaru, resp. náklady spojené s iným spôsobom dodania tovaru.

Zrušenie objednávky

Objednávku je možné zrušit do 48h od zadání. Při překročení dodací lhůty uvedené u zboží (standartně 5-10 pracovních dní) je možné objednávku zrušit, případně změnit.